wyszukiwanie zaawansowane
» Gwarancja jakości

Kontakt

 • Firma Krawiecka Finezja
  94-247 Łódź ul. Solec 24/26, Polska
  NIP: 947-119-09-96
 • E-mail:sklep@finezja.nazwa.pl
 • Telefon+48 510 737 059

Sklep detaliczny

 • Aukcje allegro

Waluta

Gwarancja jakościOświadczenie gwarancyjne
 
 1. Wszystkie towary sprzedawane poprzez stronę http://www.finezja-moda.pl są nowe, wolne od wad, objęte gwarancją jakości udzieloną kupującemu na okres jednego roku od dnia kiedy rzecz została kupującemu wydana. W ramach udzielonej gwarancji producent odzieży Firma Krawiecka Finezja, Iwona Bukowska, działająca na terenie Rzeczypospolitej, pod adresem: 94-247 Łódź ul. Solec 24/26. zobowiązuje się do nieodpłatnego usunięcia ewentualnej wady fizycznej rzeczy (nieodpłatnej naprawy) lub dostarczenia rzeczy wolnej od wad.
 2. Gwarancja jakości na nasze wyroby obejmuje wady fizyczne tkwiące w sprzedanej rzeczy, zmniejszające wartość użytkową i estetyczną przedmiotu czyli obejmuje błędy w szyciu, wykryte defekty w materiale, sprucie czy pęknięcie szwów.
 3. Gwarancja nie obejmuje wady powstałej z winy kupującego w wyniku nieprawidłowego użytkowania i konserwacji wyrobu, niezgodnego ze wskazówkami na wewnętrznej metce (wszytej w bok wyrobu), nie obejmuje więc wad powstałych w wyniku zbyt wysokiej temperatury prania czy prasowania, czyszczenia chemicznego i chlorowania (zakazane) czy użycia odplamiaczy i detergentów. Warunki użytkowania wyrobów z dzianin opisane są tutaj
 4. Gwarant zobowiązuje się wykonać swoje obowiązki niezwłocznie, ale nie później niż w terminie czternastu dni, licząc od dnia dostarczenia rzeczy przez uprawnionego z gwarancji, oraz dostarczyć mu rzecz na swój koszt do miejsca wskazanego przez klienta.
 5. W przypadku usunięcia przez producenta istotnej wady tkwiącej w towarze, termin gwarancji biegnie na nowo od chwili dokonania naprawy. Gwarancja na sprzedany towar nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
 

Przejdź do strony głównej

Bluzki w dużych rozmiarach XXL

Aukcje allegro

Katalog produktów

 Tunika Grace - kimono z koronką na plecach

Tunika Grace - kimono z koronką na plecach

Ceny widoczne po zalogowaniu
Tunika ma dosyć luźny fason oraz szerokie kimonowe rękawy długości 3/4 ozdobnie ściągnięte gumką. Dół tuniki przymarszczony jest na bokach gumeczkami, dzięki temu można regulować długość tuniki. Dekolt w kształcie łódki opada lekko na ramiona. Z tyłu…
35-8 Szyfonowa sukienka - BORDO

35-8 Szyfonowa sukienka - BORDO

Ceny widoczne po zalogowaniu
Szyfonowa sukienka z podszewką w kolorze bordo. Wysokiej jakości materiał. Made in EU. Zwiewna sukienka - bordo     Wymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 2 cm) Wymiary: S M L XL Biust…
1234...107
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl