wyszukiwanie zaawansowane
1 » Gwarancja jakości2

Gwarancja jakościOświadczenie gwarancyjne
 
  1. Wszystkie towary sprzedawane poprzez stronę http://www.finezja-moda.pl są nowe, wolne od wad, objęte gwarancją jakości udzieloną kupującemu na okres jednego roku od dnia kiedy rzecz została kupującemu wydana. W ramach udzielonej gwarancji producent odzieży Firma Krawiecka Finezja, Iwona Bukowska, działająca na terenie Rzeczypospolitej, pod adresem: 94-247 Łódź ul. Solec 24/26. zobowiązuje się do nieodpłatnego usunięcia ewentualnej wady fizycznej rzeczy (nieodpłatnej naprawy) lub dostarczenia rzeczy wolnej od wad.
  2. Gwarancja jakości na nasze wyroby obejmuje wady fizyczne tkwiące w sprzedanej rzeczy, zmniejszające wartość użytkową i estetyczną przedmiotu czyli obejmuje błędy w szyciu, wykryte defekty w materiale, sprucie czy pęknięcie szwów.
  3. Gwarancja nie obejmuje wady powstałej z winy kupującego w wyniku nieprawidłowego użytkowania i konserwacji wyrobu, niezgodnego ze wskazówkami na wewnętrznej metce (wszytej w bok wyrobu), nie obejmuje więc wad powstałych w wyniku zbyt wysokiej temperatury prania czy prasowania, czyszczenia chemicznego i chlorowania (zakazane) czy użycia odplamiaczy i detergentów. Warunki użytkowania wyrobów z dzianin opisane są tutaj
  4. Gwarant zobowiązuje się wykonać swoje obowiązki niezwłocznie, ale nie później niż w terminie czternastu dni, licząc od dnia dostarczenia rzeczy przez uprawnionego z gwarancji, oraz dostarczyć mu rzecz na swój koszt do miejsca wskazanego przez klienta.
  5. W przypadku usunięcia przez producenta istotnej wady tkwiącej w towarze, termin gwarancji biegnie na nowo od chwili dokonania naprawy. Gwarancja na sprzedany towar nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
 

Przejdź do strony głównej

Nasze hity

Aukcje allegro
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl