wyszukiwanie zaawansowane
1 » Formy płatności2

Formy płatnościZamawiając dostawę do domu, możecie Państwo zapłacić za zamówiony towar gotówką lub wybrać inną formę płatności.
 

1. Przedpłata na konto
 

Wpłaty można dokonać tradycyjnym przelewem bankowym w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. Dla ułatwienia można pobrać sobie fakturę proforma, na której będą dokładne dane do wpłaty. W tytule przelewu należy wpisać nr. zamówienia lub nr. faktury proforma. Wpłaty należy dokonać na nasze konto:

alt
Nr konta: 54 1950 0001 2006 0326 4131 0002
94-247 Łódź ul. Solec 24/26
Firma Krawiecka FINEZJA Iwona Bukowska

 

Dane dla wpłat z banków zagranicznych:


SWIFT : IEEAPLPAXXX
IBAN: PL 54 1950 0001 2006 0326 4131 0002

 

 

2. System płatności Dotpay


Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznych płatności internetowych Dotpay. System obsługuje różne formy płatności:

  • Karty płatnicze (kredytowe i debetowe): Master Pass, MasterCard, Visa, Visa Electron, Diners Club, JCB

  • Szybkie transfery - gdzie wystarczy zatwierdzić transakcje pinem lub tokenem

  • przelewy on-line, obsługa przelewów online wysłanych poprzez bankowość internetową

  • Płatności gotówkowe: VIA Moje Rachunki, Zapłać w Żabce i we Freshmarkecie, Kantor Polski (opłata wg. stawek danego punktu handlowego)

  • Przekazy pocztowe płatne gotówką- wypełniony druk przekazu generowany jest automatycznie, a informacja o zaksięgowaniu transakcji dociera do sprzedawcy tak samo, jak w przypadku płatności on-line (opłata wg. stawek Poczty Polskiej)

  • Płatności mobilne mPay, Płacę z IKO, PeoPay

  • Portmonetki i vouchery PayPal

  • Raty on-line (przy zakupach od 300zł)- raty z Dotpay, mRaty (mBank)

 

 

3. Pobranie  czyli płatność gotówką przy odbiorze (opcja dostępna tylko na obszarze Polski)
 

Składając zamówienie w naszym sklepie można wybrać płatność za pobraniem, czyli zapłatę gotówką Kurierowi dopiero w momencie odbioru przesyłki. Jest to najdroższa forma dostawy jednak bardzo wygodna dla osób które nie mają konta w banku, nie posiadają karty płatniczej lub nie mają zaufania do transakcji internetowych. Ustaloną kwotę pobrania należy przygotować wcześniej i zapłacić Kurierowi przy odbiorze paczki. Przy wyborze takiej formy płatności naliczana jest dodatkowa opłata za pobranie. Nie dotyczy Dropshippingu.

 

4. Gotówka przy odbiorze osobistym

Nie  posiadamy sklepu stacjonarnego, towar można odebrać w siedzibie firmy, pod adresem: Firma Krawiecka Finezja Łódź, ul. Solec 24/26. Bardzo proszę o ustalenie terminu odbioru pod nr. tel. 510 737 059 lub mailowo sklep@finezja.nazwa.pl ponieważ przy dużej liczbie zamówień chciałabym oszczędzić Państwa i mój czas. Odbiór możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00.

 


Przejdź do strony głównej

Nasze hity

Aukcje allegro
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl